Ceník povinného ručení Allianz se v roce 2012 nezmění.

Říjen 2011. Pojišťovna Allianz nebude příští rok měnit své nízké ceny povinného ručení. Jak oznámil na tiskové konferenci její ředitel pan Strnad, může Allianz díky přísnému posuzování bonusů a malusů odměnit dobré řidiče nízkými cenami povinného ručení i příští rok 2012.

Jak dále sdělil ceny povinného ručení u nových smluv, klesly v roce 2011 téměř o 16 procent což bylo nejvíce v posledních třech letech kdy ceny povinného ručení klesly až o čtvrtinu.

Viz článek zde.

Dále generální ředitel informoval, že dle jeho názoru již prostor pro další pokles cen povinného ručení již neexistuje. Mimo jiné v důsledku výrazného nárůstu škod z povinného ručení v poslední době, zejména při odškodňování obětí nehod za poškození zdraví. Viz článek zde.

Nový produkt Allianz ve flotilovém pojištění Šestý smysl

V říjnu 2011 Allianz rovněž zahájila prodej systému Šestý smysl, který je určen pro flotilové zákazníky a který umí přivolat pomoc a tím i pomoci zachránit lidské životy. Funguje to tak, že do kabiny vozu se instaluje krabička, na které jsou dvě tlačítka. Jedno je určené pro případ nehody, kdy je stačí stisknout, druhé je pro případ kdy se vozidlo stane z nějakého důvodu nepojízdným či nefunkčním. Po stisknutí tlačítka je informována asistenční služba spolupracující a Allianz a ta zajistí pomoc na silnici. Zároveň Allianz slíbila, že v roce 2012 se toto povinné ručení dostane i k běžným motoristům.

Další texty

Povinné ručení a poškození zdraví při nehodě.

Povinné ručení Allianz


Novinky v povinném ručení

Rychlý a pohodlný nástroj pro matematické operace najdete na kalkulačka.eu

Ručení povinné eu SLEVA VÁS NEMINE :-)
NA RUČENÍ POVINNÉ eu JEZDÍ KAŽDÝ ÚSPORNĚ!
Povinné ručení