Naše auto - novinka v povinném ručení ČSOB pojišťovny

Červen 2011. ČSOB pojišťovna se v povinném ručení jako první rozhodla začít bořit hranice a výši pojištění v povinném ručení primárně určovat podle toho jak dobrým je kdo řidičem bez ohledu na to v jak silném autě řidič jezdí.

Aby řidič platil nízkou cenu povinného ručení musí podle nového pojištění Naše auto dělat jediné - nebourat! U této novinky, která zatím nemá na našem trhu napodobení, se již cena neurčuje primárně podle výkonu motoru či jeho kubatury, ale hlavní důraz je kladen na řidičské zkušenosti a dosavadní průběh pojišťění u jednotlivého řidiče. To znamená, že dobrý řidič bude platit nízkou cenu povnného ručení bez ohledu na to zda jezdí v Dacii, Daewoo, Octavii, či nadupaném Ferrari. ČSOB povinné ručení tak jako první zavádí, to co je běžné na vyspělých trzích s autopojištěním..totiž povinné ručení, které je vázané na osobu řidiče, nikoli jak je tomu u nás povinné ručení vázané k vozidlu.

Dosud pojišťovny při stanovování ceny u povinného ručení přihlížely kromě výkonu motoru hlavně k dalším segmentačním charakteristikám jako je místo trvalého bydliště, stáří vozidla, zda je pro podnikatelské nebo soukromé účely atd..Nyní je hlavním kritériem u ČSOB povinného ručení Naše auto to zda jste dosud neměli nehodu, kolik lidí bydlí v místě vašeho bydliště a kolik je vám let.

Hlavní snahou samozřejmě opět je přitáhnout ke svému povinnému ručení slušně jezdící řidiče, kteří způsobují minimum nehod.


Novinky v povinném ručení

Rychlý a pohodlný nástroj pro matematické operace najdete na kalkulačka.eu

Ručení povinné eu SLEVA VÁS NEMINE :-)
NA RUČENÍ POVINNÉ eu JEZDÍ KAŽDÝ ÚSPORNĚ!
Povinné ručení