Pojištění vozidel NAMÍRU od pojišťovny Kooperativa

Červen 2011. Kooperativa pojišťovna vám pomůže pojistit si vaše vozidlo takzvaně na míru. Princip je jednoduchý. K povinnému ručení Kooperativa si můžete zvolit další druhy připojištění vozidla přesně tak jak to vyhovuje vašim potřebám a vašemu stylu jízdy. Budete tak vizidlo chránit na rizika na které vozidlo opravdu potřebujete chránit. V případě, že se situace změní, můžete si i flexibilně upravit či změnit pojistnou ochranu. Pojištění vozidel Kooperativa NAMÍRU přináší nejširší výběr pojištění na trhu s povinným ručením a doprovodným připojištěním.

K povinnému ručení Kooperativa si klient může vybrat havarijní pojištění z pěti variant nebo pouze jednotlivé druhy připojištění na události, které se nejčastěji stávají, což je pojištění čelního skla a pak další škody vyplývající z havárií:

- pojištění čelního skla

- úrazové pojištění

- živelní pojištění

- pojištění NA100PRO

- pomoc při nehodě

- pojištění zavazadel

- pojištění náhrady nákladů za pronájem náhradního vozidla

- pojištění právní ochrany

- rozšířené asistenční služby

V případě, že se klient zaváže, že v případě škodní události bude vozidlo opravovat ve smluvním servisu Kooperativy, tak získá navíc desetiprocentní slevu na havarijní pojištění.

Náš komentář: v podstatě nic nového, jen je to pěkně zabalené. Jméno Kooperativa, dává záruku kvalitních služeb a je to jedna z dobrých voleb pojištění, pokud chcete jezdit bez starostí.

Související články:

Povinné ručení Kooperativa NA100PRO vyhrálo v soutěži


Novinky v povinném ručení

Rychlý a pohodlný nástroj pro matematické operace najdete na kalkulačka.eu

Ručení povinné eu SLEVA VÁS NEMINE :-)
NA RUČENÍ POVINNÉ eu JEZDÍ KAŽDÝ ÚSPORNĚ!
Povinné ručení