Povinné ručení České pojišťovny garantuje cenu po dobu tří let. Je to dobrá nabídka?

10. řijen 2011. Česká pojišťovna (ČP) uvádí ode dneška na trh povinné ručení, kde garantuje pevnou cenu pojištění vozidla po dobu 3 let. Je to pravděpodobně reakce na pokles cen v povinném ručení v posledních třech letech a jednu ze snah pojišťovny udržet si na tomto trhu její velký tržní podíl.

Vzhledem k tomu, že ani ostatní pojišťovny nezdražují a spíše lze očekávat další pokles ceny v povinném ručení, doporučujeme být s přijetím dlouhodobých fixací ceny v povinném ručení obezřetnější a neunáhlovat se. V posledních letech ceny klesají a není důvod, aby se trend obrátil. Viz článek zde.

Z dalších novinek u České pojišťovny můžeme zmínit, to že ČP přidá všem novým klientům u nových variant povinného ručení Exclusive Plus a Max rovněž mobilní telefon Samsung Galaxy Mini, kde je předinstalována aplikace Pojišťovna, kde v případě pojistné události stačí navolit číslo své pojistné smlouvy, zmáčknout tlačítko a získají okamžitou informaci co mají v případě okamžitých konkrétních potíží dělat a kam se mohou obrátit. Mimo jiné jsou v této aplikaci čísla na záchranné složky, čísla do pojišťovny na asistenční linky, či poradce jak řešit nehodu bez přítomnosti policie.

U tohoto nového povinného ručení ČP navíc rozšířila pojistnou ochranu a zvýšila limity pojistného krytí a to až na 150 mil. Kč což je nový mezník v pojistné ochraně, neboť dosud je u nás zvykem maximální ochrana do výše 100 mil. Kč. A dále např. přidal pojištění proti střetu se zvěří.

Srovnat povinné ručení a nalézt nejlevnější můžete zde.


Novinky v povinném ručení

Rychlý a pohodlný nástroj pro matematické operace najdete na kalkulačka.eu

Ručení povinné eu SLEVA VÁS NEMINE :-)
NA RUČENÍ POVINNÉ eu JEZDÍ KAŽDÝ ÚSPORNĚ!
Povinné ručení